Jak přihlásit dítě?

Jak postupovat?

Pokud jsou v dětském oddíle volná místa, pak příjem nových dětí probíhá průběžně během celého školního roku. Aktualní stav Vám sdělí učitelé dětí.

Na první trénink dítě přijde v doprovodu rodičů. Dva až tři tréninky cvičí, aby si Aikido vyzkoušelo. Pokud chce cvičit, dostane přihlášku, kterou vyplní s rodiči. Po donesení vyplněné přihlášky a zaplacení se stává platným členem oddílu.

V čem se cvičí?

Cvičíme na žíněnce, která je vyrobena z koženky. Proto je nutné, aby děti při cvičení měly oděv zakrývající lokty a kolena. Při rychlém pohybu a kontaktu se žíněnkou může dojít k odření.

Ideálním, a také tradičním, cvičebním úborem je keiko gi (kimono), ale tepláky a starší mikina jsou zpočátku dostačující.

Rodiče mohou vždy tréninku přihlížet.

9 thoughts on “Jak přihlásit dítě?

 1. Dobrý večer,chtěla jsem se zeptat, zda budete přijjímat nové členy.Mám devítiletého syna ,který by tento sport chtěl vyzkoušet.
  S pozdravem Piskořová

  1. Dobrý den. U dětí neprovádíme přijímání nových členů v konkrétních termínech. Děti mohou přijít kdykoli v průběhu celého školního roku. Můžete se přijít podívat každé pondělí nebo středu v čase 16.00 – 17.30 hod. do tělocvičny v objektu Polikliniky v Ostravě – Hrabůvce. Bližší informace naleznete na: http://www.aikido-ostrava.cz/deti/kde-cvicime/, nebo mě můžete kontaktovat na email: aikido-ostrava@email.cz. René Grygar

 2. Dobrý den,
  má 11-ti letá dcera by se ráda učila Aikido. Budete rozšiřovat členskou základnu v nejbližší době? Co pro to jako rodič mohu udělat. Děkuji za odpověď.
  Tabrea

  1. Přeji pěkný den
   Dětsky oddíl nabírá nové členy od školního věku. Děti mohou přijít kdykoli v průběhu celého školního roku. Jistě se přijďte podívat na dětský trénink. Tréninky probíhají každé pondělí nebo středu v čase 16.00 – 17.30 hod. do tělocvičny v objektu Polikliniky v Ostravě – Hrabůvce. Bližší informace naleznete na: http://www.aikido-ostrava.cz/deti/kde-cvicime/

 3. Dobrý den chtěl jsem se zeptat, zda budete přijímat nové členy.Mám 14 lete ho syna ,který by tento sport chtěl vyzkoušet.

  1. Přeji pěkný den
   Nové členy nabíráme průběžně v celém roce. Vzhledem k věku si myslím, že by se mohl přijít podívat na trénink dospělých. Ty probíhají v tělocvičně na Varenské ulici vždy v úterý a ve čtvrtek od 18:00.
   http://www.aikido-ostrava.cz/dospeli/casovy-rozpis-treninku/
   Pro první cvičení je nejlepší přijít v úterý, kde se Vám můžeme věnovat individuálně.
   S pozdravem Jakub Hlosta

 4. Dobry den chtěl bych se zeptat mám čtrnácti lete ho syna a moc by chtěl trénovat váš styl bojového umění a proto bych se chtěl zeptat jestli přijímáte nové žáky .Děkují moc za vaši odpověď .Čonka Alois

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..