Letní škola – Michele Quaranta – Soběslav

19. letní škola AIKIDO
Shihan Michele Quaranta, 6. dan Aikikai
ve dnech 30. 6. – 6. 7. 2018 v Soběslavi

Vážení přátelé,
srdečně vás zveme na 19. letní školu AIKIDO pod vedením Shihana Michele Quaranty, 6. dan Aikikai Hombu Dojo, která se stejně jako loni uskuteční v Soběslavi, malebném městě na jihu Čech.  Organizaci stáže zajišťuje Aikido Jižní Čechy a Vysočina. Níže naleznete informace o čase konání, místu semináře a možnostech ubytování a stravování.

TERMÍN KONÁNÍ: 30. června – 6. července 2018 (sobota – pátek)

Zahájení stáže: Sobota 30. června 2018,
prezence od 13:00 hod v hale, první trénink 16.30 – 18:30 hod
Každý den: cvičení 3x denně, ráno, dopoledne, odpoledne, celkem 5 – 6 hod
Úterý 3. 7. 2018: odpolední volno a společný večerní program
Pátek 6. 7. 2018: ukončení stáže ve 12:00 hod
Přesný program bude k dispozici při zahájení LŠ. Změna programu vyhrazena!

MÍSTO KONÁNÍ:
Stáž se bude konat ve Sportovním areálu TJ Spartak Soběslav, který je umístěn v objektu Zimního stadionu. K dispozici budeme mít dvě tělocvičny s více než 400 m2 tatami a venkovní plochy
sportovního areálu. 
Areál má velmi dobrou dostupnost, leží na trase silnice E55 Praha – Tábor – Soběslav – České Budějovice. Vzdálenost je 100 km od Prahy, 20 km z Tábora a 40 km z Českých Budějovic. Doprava
je možná autem, vlakem i autobusem.

CENA STÁŽE:
Stáž je možné absolvovat pouze celou. Maximální počet účastníků stáže je 110 osob tak, aby byla zajištěna maximální kvalita výuky.
Cena stáže bez ubytování: 2.500,- Kč, děti do 15 let 50%.
Cena stáže včetně zálohy na ubytování: 3.000,- Kč.

PŘIHLÁŠKY A REGISTRACE: Nejpozději do 14. 5. 2018 !!!
Vzhledem k nutnosti rezervovat velké množství ubytovacích kapacit v Soběslavi vás prosíme o co nejrychlejší vyplnění registračního formuláře na Google Form:
https://drive.google.com/open?id=1J05hu2KmnAGWQRUiZY_Mucca6cjTekkn_cLpNdSgHwU

Ubytování v penzionu Pavla, ubytovně TJ Spartak a v chatkách kempu zajišťují organizátoři na základě vyplnění registrační přihlášky. Ubytování ve stanu v kempu či jiné penziony si zajišťují
zájemci individuálně. Stravování na stáži je individuální dle vašeho výběru. O možnosti hromadného denního menu budete včas informováni – na základě vašeho zájmu a potvrzení na
registračním formuláři. Účastníci si v sobotu 30.června 2018 od 13:00 hod mohou vyzvednout své vstupenky na stáž a pokyny k ubytování ve vestibulu TJ Spartak. Další informace viz níže.

PLATBY:
1. V hotovosti na místě, registrace na Google nutná.
2. Na místě v Euro (100 Euro). Platí zejména pro cizince. Registrace na Google nutná.

UBYTOVÁNÍ: Dle vašeho výběru PENZIONY, UBYTOVNY, CHATKY A STANY.

 1. Penziony v okolí v dosahu 10 – 15 min chůze od tělocvičny, od 420Kč za osobu a noc, včetně snídaně.
  • Penzion Pavla, zhruba 300 m od haly, www.penzion-pavla.cz – NUTNÁ REZERVACE DO 31.3.2018 u organizátorů – mail l.kulhavy@inva.cz. K dispozici 40míst, cena 400Kč/osobu/noc.
  • Penzion Arvi, www.arvi.cz
  • Penzion V Růžku, www.penzion-v-ruzku-sobeslav.az-ubytovani.com,
  • Penzion Nikola, www.penzion-nikola.wz.cz 
 2. Ubytovna TJ Spartak Soběslav přímo v objektu tělocvičny disponuje 8 pokoji (3 – 4 lůžkovými) se společnými WC a sprchami na chodbě. Cena 185 Kč za osobu za noc.
 3. Chatky. K dispozici je 10 čtyřlůžkových chatek umístěných v kempu „Plovárna“. Chatky mají společné sociální zařízení, WC a sprchy v areálu. Cena 420 Kč za chatku za noc.
 4. Stany – kemp „Plovárna“ Soběslav. Vlastní stan, cca 60 Kč na osobu a noc, placeno namístě v recepci kempu. Kemp je umístěn asi 100 m od haly za řekou Lužnicí v areálu pěkné, klidné přírodní plovárny se sprchami a WC. Restaurace s venkovním posezením a standardní nabídkou menších i hlavních jídel a pití. Dále venkovní minigolf, stolní tenis, hřiště na volejbal a velké ohniště až pro 100 lidí. Není nutno rezervovat. 
  https://www.facebook.com/pg/KempPlovarnaSobeslav/photos/?ref=page_internal

REZERVACE PENZIONU, UBYTOVNY a CHATEK JSOU ZÁVAZNÉ!!! V případě storna v termínu kratším než 30 dní před nástupem vám propadá rezervační poplatek 500,- Kč.

STRAVOVÁNÍ: INDIVIDUÁLNÍ !!!
K dispozici je velké množství restaurací v okolí sportovního areálu v dosahu 10 min chůze od haly, např.: restaurace „Paluba“ naproti sportovní hale přes silnici, restaurace „V Růžku“ na náměstí,
Pizzeria Růže Soběslav nebo Kulturní Dům Národ. Po dohodě lze v Restauraci Paluba objednat snídaně či hromadné polední menu. Lze také zajistit dovoz pizzy a baget přímo do kempu a do haly.

ORGANIZACE A KONTAKTY:
Přihlášky, ubytování, stravování, platby v hotovosti a dotazy: Ing. Lukáš Kulhavý – vedoucí AC
Spartak Soběslav, e-mail: l.kulhavy@inva.cz, GSM: +420 606 744 446.

TĚŠÍME SE NA VÁS V SOBĚSLAVI.

 

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *